Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 72 komentarze

Zawsze po prawej stronie

Migorr - Student, rocznik 89.

Praworęczny Petelicki miał strzelać do siebie z lewej ręki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I to nie wszystko. Generał miał na sobie siniaki.

 Dzisiaj rano słuchałem wiadomości w radio RMF FM. Stacja powoływała się na doniesienia „Rzeczpospolitej”, która dotarła do przecieków w prokuratorskim śledztwie dotyczącym śmierci generała Sławomira Petelickiego. Dotarto do nowych, nieznanych faktów dotyczących tej tajemniczej sprawy. Sama prokuratura zaś wytłumaczyła je równie tajemniczymi argumentami.

 

Na cynglu broni, z której oddano śmiertelny strzał znaleziono ślady lewej ręki generała. Co ciekawe, Petelicki był osobą praworęczną. Co na to śledczy? W wojsku uczy się strzelać zarówno z prawej, jak i z lewej ręki, zatem generał mógł do siebie strzelić z lewej ręki i nie ma w tym nic podejrzanego.

Drugi, nowy fakt jest jeszcze bardziej ciekawy. Na zwłokach generała znaleziono siniaki. Co na to śledczy? Nie były to ślady obrony, walki z potencjalnym napastnikiem, więc co? Prokuratorzy sami nie znają odpowiedzi na to pytanie. Uważają, że siniaki są spowodowane obrażeniami Petelickiego wynikającymi ze sportów walki, jakie uprawiał, albo pojawiły się wskutek upadku po samobójczym postrzeleniu.

Co natomiast było motywem samobójstwa generała? Śledczy ustalili, że „odrzucenie Petelickiego przez biznes i media”. Krótko, zwięźle, na temat, bez żadnej refleksji przeczytała cały news dziennikarka radiowa.

Źródło grafiki: //cdn30.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/173060/general_slawomir_petelicki_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

KOMENTARZE

 • @
  W Polsce nie takie cuda. Ongiś Sekuła popełnił samobójstwo , strzelając do siebie kilka razy.
 • @Andy 51 12:09:06
  A po tym akcie (strzelał do siebie z broni długiej z 5 razy!) jeszcze list do żony napisał! Ot gieroj, twardziel. Pzdr!
 • Prokuratorski infantylizm...
  Ustalenie śledczych, że powodem samobójstwa gen. Petelickiego było „odrzucenie (...) przez biznes i media” jest infantylne. Nie zdziwiłbym się, gdyby na takie uzasadnienie wpadła jakaś prokuratorska podfruwajka o mentalności pretensjonalnej gimnazjalistkii.
  Wiek i przeszłość zawodowa Generała mogły inspirować do aktywności, ale nie w roli ekranowego fircyka.
  Tacy ludzie niewątpliwie odczuwają potrzebę działania ale głównie "w drugim planie".
 • @Autor
  To Petelicki strzelał do siebie?

  Przecież podobno dostał zlecenie na niego grasujący sam-obójca.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 14:34:33
  Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Wiemy, że ślady lewej ręki generała są na cynglu.

  Jeśli byłaby to ewentualnie sprawa seryjnego samobójcy, to okazał się nieprofesjonalny. Nie tę rękę odcisnął na broni.
 • Siniaki nie powstają, kiedy krew juz nie krąży...
  Tego nie wie POlski prokurator?
  jaki prokurator takie śledztwo..na odwal sie...
 • @Eclipse 15:02:29
  ..nie ...to nie robota na odwal sie ...to "misterna" robota ratowania prokuratorskich zadków na miarę Goebelsa...przedstawienie musi trwać...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Kula Lis 62 12:22:38
  ...z broni długiej...i to z kilku metrów ...te komuchy to prawdziwe czarowniki...dzisiejsi notable nie maja takiego POlotu..he he he pozdrawiam niepoprawnie
 • @Migorr 15:02:16
  Widocznie nie został precyzyjnie doinformowany, co się zdarza przy takim nawale roboty, że nawet profesjonalista popełni w końcu błąd.

  Pozdrawiam.
 • @Migorr 15:02:16
  Z kim miał ostatnie spotkanie?? Tutaj tkwi rozwiązanie tej prostej zagadki! Palec lewej reki na broni, a był praworęczny, brak odgłosu strzału w zamkniętym budynku! Czy ktoś kiedykolwiek strzelał w zamkniętym pomieszczeniu? Bez ochrony na uszy nie da się wytrzymać, wiec ten co sprzątnął generała popełnił proste błędy, ale skoro ma wtyki w prokuraturze, to tylko w ten sposób mógł się wylizać z opresji!
 • @Kodiak 16:57:23
  http://fakty.interia.pl/polska/news-brat-generala-petelickiego-nie-wierze-ze-sam-sie-zabil,nId,1000137
 • Idioci
  Czyli wg prokuratury nie chciał go TVN i Polsat więc palnął sobie w łeb.

  Nie wiadomo czy płakać, czy się śmiać. Może trzeba odebrać im koncesje?
 • @marker 12:58:22
  W mojej skromnej opinii Petelicki nie mógł znieść myśli o tym, że dokonał czegoś tak skrajnie haniebnego jak zagłosowanie za rudą tuskową sobaką i jego kryminalną antypolską hałastrę w wyborach... Świadomość tego, że zagłosował tak jak 98% osadzonych w polskich kryminałach , wyniszczała go permanentnie. Czyli z jednej strony miał kryminalną bandę na którą głosował, z drugiej miał lustracyjnego Kaczyńskiego i Macierewicza, przy których nigdy nie mógł czuć się w pełni wartościowym oficerem WP, skoro przed 89 był żołdakiem CCCP... Podobnie Lepper - postać dużo niższego formatu - Lepper miał okazję pokazać wała kryminalnemu establishmentowi gdy Kaczyński dopuścił go do władzy. I co wtedy wybrał ? Dziwki, cygara, złodziejstwo i kombinowanie z Romkiem przeciw gościowi, który wyniósł go do władzy... Potem przychodzi ciężka chwila refleksji w nieodpowiednim momencie i wszystko się nagle kończy.... Lepper tuż przed śmiercią chciał się z Kaczyńskim spotykać, przepraszać, Petelicki tuż przed śmiercią nawet do radia Maryja jeździł się żalić... Nie byłem fanem tych dwóch panów ale żałuję że nie żyją. Na swój sposób urozmaicali życie publiczne, w przeciwieństwie do rudej sobaki, która to życie dewastuje...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31