Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 72 komentarze

Zawsze po prawej stronie

Migorr - Student, rocznik 89.

Jarosław Kaczyński na eurohaju, salon i lemingi w delirce, czyli ukraińskiej histerii ciąg dalszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyborcy w Polsce mają niezły orzech do zgryzienia w sprawie Ukrainy. No bo komu z polityków tu uwierzyć, skoro ci mają Majdan w głowie.

Kilka dni temu napisałem tekst starający się odkłamać stek półprawd, kłamstw i manipulacji serwowanych nam przez salon, jak i (o zgrozo!) antysalon przy okazji najnowszych wydarzeń społecznych na Ukrainie:

//migorr.neon24.pl/post/102329,ukraina-spoleczenstwo-obywatelskie-czy-zbiorowe-kamikadze

Od tego czasu w Kijowie wiele się zdarzyło, zrobiło się o sprawie ukraińskiej jeszcze głośniej w mediach, które informują o wszystkim na bieżąco podczas wejść na żywo. Majdan stał się tematem numer jeden, gdy o zegarkach i aferach rządu wszyscy zdążyli już zapomnieć. Niestety, im więcej się o tym mówi, tym jeszcze większa skala tych półprawd, kłamstw i manipulacji. A co za tym idzie, jeszcze większa dezorientacja polskich lemingów, zarówno tych salonowych, jak i antysalonowych. Wyborcy myślący w sposób stadny muszą przechodzić prawdziwy dysonans poznawczy. Proeuropejscy przeciwnicy Kaczyńskiego, z nienawiści do prezesa PiS stają się antyeuropejscy, zaś eurosceptyczni czytelnicy Niezależnej.pl, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w postaci słów prezesa, wynoszą Unię Europejską na piedestał. Wystarczy przeczytać opinie w komentarzach.

Media salonowe mają istny kłopot. 9 lat temu, podczas pomarańczowej rewolucji, wręcz nie mogły się rozpłynąć nad bohaterskimi wystąpieniami polskich polityków na Majdanie, wśród których brylowali Aleksander Kwaśniewski oraz Lech Wałęsa. Dziś, gdy na Ukrainę pojechał znienawidzony Kaczyński, w dziennikach telewizyjnych jakiegoś szczególnego entuzjazmu wobec niego nie uświadczyłeś. Mimo, że proeuropejski salon teoretycznie powinien piać z zachwytu. Co więcej, na stronie TVN24 dokonano bezczelnego zabiegu manipulacyjnego informując o wystąpieniu Kaczyńskiego w Kijowie. "Kaczyński: To jest wybuch", brzmiało w tytule linku do artykułu. Dla niewtajemniczonego idioty, który nie zwraca uwagi na treść, będzie to sugestia, że prezes PiS po raz wtóry "jątrzy" w sprawie smoleńskiej. Dla tych nieco bardziej rozgarniętych taki tytuł pełni rolę lampki ostrzegawczej. Ma ona przypomnieć, że może i teraz ten wstrętny Kaczor mówi naszym głosem mówiąc o wybuchu inicjatywy obywatelskiej w Kijowie, ale tak naprawdę nie warto brać jego słów na poważnie, bo jest oszołomem wierzącym w eksplozje na pokładzie Tupolewa. Samo słowo "wybuch" ma pełnić rolę odpychającą i odrażającą dla czytającego. Przyznam szczerze, sprytna socjotechnika.

Nienawiść wobec prezesa PiS miała również swoje ujście we wczorajszych programach interaktywnych (Szkło kontaktowe, Bez Ograniczeń). Przeciwnicy PiS dworowali sobie z Kaczyńskiego mówiąc o tym, że najpierw zbawia Polskę, teraz jedzie zbawiać Ukrainę, żeby wziął ze sobą Macierewicza, bo ten lubi powojować z ruskimi, albo Glińskiego na premiera technicznego Ukrainy. Inne motywy pojawiające się w komentarzach internetowych salonowych mediów przeciwko Kaczyńskiemu mówią że prezesowi PiS wara od suwerennego państwa, ma się nie wtrącać i nie jątrzyć. Nie dość, że podzielił Polaków, to jeszcze mu mało i dzieli Ukraińców. Wszystko opatrzone "programem obowiązkowym", czyli o machaniu szabelką, Napoleonie, kartoflu, było coś jeszcze na dodatek o "belzebubie z Torunia". Wśród samych salonowych polityków nie było lepiej. Niezawodny kataryniarz Andrzej Halicki po raz kolejny powtórzył, jak mantrę, że prezes PiS wykorzystuje coś politycznie. Tym razem sytuację na Ukrainie.

Nie chcę być śmiertelnie banalny, ale dlaczego sympatycy salonu nie pisali i nie mówili tego samego w kontekście neokolonialnych wizyt Kwaśniewskiego u boku Coxa w parlamencie Ukrainy? Czy słyszał ktoś wtedy, skądinąd mądre słowa popierane przeze mnie, "wara Kwaśniewskiemu od suwerennego państwa"? Czy 9 lat temu ktoś powiedział "wara polskim politykom z Majdanu"? Tutaj mój ukłon wobec nielubianej przeze mnie Janiny Paradowskiej. W dzisiejszym programie telewizyjnym stwierdziła, że gdyby w polskim parlamencie siedzieli z batem nad posłami jakiś Niemiec z Irlandczykiem czuwający nad wprowadzeniem unijnych regulacji, to wybuchłaby medialno-polityczna wojna i wielki skandal. I, że ta misja Kwaśniewskiego taka mało subtelna była, bo mógł chociaż zachować pozory i oglądać wyniki głosowań w kuluarach ukraińskiego parlamentu. Jej rozmówca z Wyborczej Imielski wpadł w niemałe zakłopotanie i lekko się zaczerwienił... Nie słyszałem też np. od Halickiego 9 lat temu, że  ktoś z polskiej misji na Majdanie "wykorzystywał politycznie" pomarańczową rewolucję.

Salon, tak samo jak jego sympatycy, mają też rozdwojenie jaźni w ocenie zamieszek na ulicach Kijowa w porównaniu z tym, co działo się 11 listopada w Warszawie. Zarówno tu, jak i tam główną rolę odgrywają środowiska młodzieży. Tu i tam doszło do przekroczenia prawa przez manifestantów. A jakaż różnica w przekazach! Manifestanci w Polsce? "Faszyści, z którymi się zbyt lekko obchodzi". "Pałką ich"! "Nie akceptują demokratycznie wybranej władzy, przez co plują na swój własny kraj". "Niszczą mienie"! "Podpalają Polskę"! "Głoszą hasła nienawiści wobec Rosji"!"Maszerują o zmroku, żeby nikt ich nie widział". "Nie przestrzegają prawa o zgromadzeniach"!

Tymczasem na Ukrainie "Milicja bije dzieci", powiedziała nam dzisiaj reporterka "Wiadomości" TVP w kontekście nocnego czyszczenia Majdanu sprzed dwóch dni. W Polsce młodzież nie może maszerować zmrokiem po Warszawie, zaś "dzieci" na Ukrainie mogą sobie bez opieki rodziców chodzić po centrum stolicy aż do 4.00 w nocy. Co więcej, nie stosują się do ukraińskiego prawa, gdyż te nakazało im się wynieść z placu z powodu budowy choinki i lodowiska. Absurd? Pewnie, że tak, ale skoro nasze salonowe "postępactwo" tak bardzo domaga się przestrzegania najgłupszych przepisów prawa, to dlaczego nie przyklasną na wieść o rozpędzeniu osób, które go nie przestrzegają?

W Kijowie nie spalono jednej głupiej tęczy, tylko część manifestantów nie tylko biła się z milicją, ale też wdarła się do urzędu miasta i próbowała wedrzeć się do siedziby prezydenta Ukrainy. Gdyby krewcy narodowcy 11 listopada splądrowali urząd HGW i próbowali wedrzeć się do Belwederu? Nietrudno sobie wyobrazić nawoływania autorytetów do pacyfikacji takich wystąpień, nawet w brutalny sposób. Widzę też oczami wyobraźni te  procesy pokazowe, tak jak z tym sędzią paplającym młodemu kibolowi bez zakrywania twarzy, czym dla Wysokiego Sądu jest "patriotyz". Na Ukrainie zaś nasi dziennikarze widzą to inaczej. "Wspaniała, demokratyczna młodzież nienawidząca prezydenta Janukowycza", słyszymy od przeszło tygodnia od kijowskich korespondentów. A występki może i jakieś były, ale to oczywiście prowokacje władzy. No cóż, i kto to mówi? Ci co nie wierzą w żadne spiski, ci którzy uważają, że żadnych prowokacji 11 listopada być nie mogło. No i w końcu, czy słyszał ktoś komentarze ze strony salonu o tym, że Ukraińcy "podpalają Ukrainę"? Tyle o błazenadzie salonu.

Przejdę teraz do hipokryzji obozu antysalonowego. Tak jak pisałem w poprzednim artykule, jestem daleki od stwierdzenia, że Unia Europejska może być cudownym wybawieniem dla Ukrainy. A na pewno takim wybawieniem nie jest wpychanie Ukrainy do Unii na siłę tu i teraz. Tymczasem prezes Jarosław Kaczyński bierze udział w tym całym cyrku w Kijowie i gloryfikuje niemal Unię, zapraszając do niej naszego wschodniego sąsiada. Czy prezes PiS nie zauważył, co się stało z Polską po wejściu do Unii Europejskiej? Wszak zachowuje wobec struktur europejskich zdrowy dystans, przynajmniej ustnie, skąd taka zmiana kursu? Inna sprawa, czy przystoi prezesowi PiS mówić o Ukraińcach per "nasi przyjaciele", skoro do dzisiaj potomkowie polskich kresowian wspominają wyrżnięcie ich rodzin przez banderowców? Co ciekawe, w sukurs byłemu premierowi idą "prawicowe media", których czytelników nigdy bym nie posądzał o euroentuzjazm. Tymczasem w komentarzach pod artykułami raczej zgoda z nową prounijną linią partii, ewentualne głosy odrębne są często kwitowane epitetami o "agentach Putina" itp.

Co kieruje prezesem PiS w tym przypadku, skoro musi sobie zdawać sprawę, że Ukraina wcale na zbliżeniu z Unią nie musi zyskać? Jest to, zrozumiałe skądinąd w jego przypadku, uprzedzenie wobec Rosji? Czy jakaś chęć przypodobania się mediom liberalnym i wyborcom centrowym?  A może prezes PiS cynicznie gra i kalkuluje uważając, że wciągnięcie Ukrainy do Europy będzie się opłacało Polsce w kontekście otwarcia rynków wschodnich? Jeśli tylko to ostatnie, to zadaję pytanie, czy partii podającej się za katolicką przystoi tak manipulować? Skoro nie podobają nam się poklepywania po plecach Tuska europejskich federastów chcących okraść Polskę, skoro uważamy takie gry ze strony Unii za niemoralne, to czyż powinniśmy robić to samo wobec słabszych wobec nas? I nie przekonają mnie słowa, że na Zachodzie też się bije Murzynów, więc czemu my byśmy nie mieli robić tego samego.

Jeżeli rzeczywiście nasi politycy mają niecne motywy wobec Ukraińców, to już mi bliżej do "skandalicznych" słów Sikorskiego o "przekupieniu Janukowycza"  z Twittera. Inna sprawa, jak cyniczni i obrzydliwi są krytycy tego wpisu. Leszek Miller czy Andrzej Rozenek powiedzieli, że Radosław Sikorski osobiście mógł tak pomyśleć i w gruncie rzeczy ma rację, ale minister Radosław Sikorski nie miał prawa tego powiedzieć głośno. Bo w dyplomacji takich rzeczy się nie mówi. Czuję odrazę wobec takiego toku myślenia, coś na zasadzie, że nie sam grzech, tylko jego ujawnienie jest złe. Nienawidzę "dyplomacji" czyt. oszustwa.

A Kaczyńskiemu najwięcej do myślenia powinny dać słowa Adama Michnika. "Jarosław Kaczyński zachowuje się jak prawdziwy polski patriota"! "Patriota" w ustach Michnika to prawie jak obelga.

Ostatnia rzecz na którą chciałbym zwrócić uwagę i która wywarła na mnie wrażenie to skala mobilizacji społecznej na Ukrainie. Niezależnie od motywów, niezależnie od rozeznania sytuacji, niezależnie od słuszności czy niesłuszności protestów, zostawmy to na chwilę na boku. Ukraińcy po raz drugi w przeciągu ostatniej dekady masowo wychodzą na ulice Kijowa. Nie na jeden marsz, nie na jedną pikietę, tak jak w Polsce. Cały tydzień trwają na chłodzie, bo wierzą, że w ten sposób wpłyną na bieg wydarzeń w swojej ojczyźnie. Zazdroszczę im tej aktywności wiecowej. Polakom bardzo by się przydała. I na pewno nie do gloryfikowania Unii Europejskiej.

 

Źródło grafiki: //ocdn.eu/images/pulscms/Y2E7MDQsMmFiLDNhMiw1ZjAsMzU3OzA2LDMyMCwxYzI_/9b15dcd877f688b83667ccad37d6a728.jpg

KOMENTARZE

 • też tutaj wkleję
  mój komentarz u Gondka..ja to widzę tak...

  ..prawda jest taka, ze Ukraina musi! wybrać między dżumą a cholerą, dla Polski będzie lepiej, gdy wybierze europejską dżumę, niż ruską cholerę..a sprawa jest bardziej skomplikowana ...Ukraina jest podzielona , tak jak Polska ..ale tam może dojść do wojny domowej jeśli Janukowycz poprosi Putina ...to nie będzie łatwe, w zasadzie to jest po ludzku niemożliwe...Kaczyński zrobił to, aby powstał bufor pomiędzy Polską i Rosją...co tutaj naszym portalowym rusofilom się nie podoba...oddalać się od ukochanego sojusznika, bratniego narodu?? jakim jest dla niektórych Rosja ? płacz i zgrzytanie zębów słyszę od wczoraj he he he ...pozdrawiam niepoprawnie

  ps inną sprawą jest sprawa tzw rynków zbytu...dużo moich znajomych handluje z Ukraińcami...Ukraińcy przyjeżdzają i biorą towar ..jak oni go przewożą to już ich sprawa ...biorą tego masę...potem (kiedyś się właśnie dowiedziałem) ten towar rozlewa sie szerokim strumnieniem na Rosję...teraz jeśli Ukraina weszłaby do Unii to niestety mają barierę z Rosją ..choć to pokrewne narody i mogłyby wcale nie mieć problemów z przerzucaniem towarów..
  A jeśli naiwna Unia myśli, że uszczelni wtedy granice między Ukrainą a Rosją to jest naprawdę bardzo naiwna...to już inne mentalnie narody...dlatego uważam, że Unia sie niedługo rozleci i będzie to dla niektórych bardzo bolesne..myślę , że dla Niemców i Francuzów, czego i sobie i szanownym państwu życzę...:)))
 • @trybeus 09:29:02
  W całym tym masońskim ,,biznesie" chodzić Polakom powinno o nagłośnienie i wyegzkwowanie ukarania ludobójców z pod znaku UPA -OUN, a nie triumfować pod sztandarami UPA z wnukami morderców naszych dzieci, kobiet, straców.
  Oczywiście, że jak Ukraina wejdzie do kołchozu UE, to jej nie ma, ale obecnie nie ma takiej siły politycznej w Polsce, która by dążyła do przywrócenia polskiego terytorium do Polski. Na likwidacji Ukrainy skorzystają: Niemcy, światowe żydostwo i usrael. Najbardziej stracą: Polska, ponieważ wrogowie Polski z tzw. zachodu nawet nie dadzą nam powąchać Polskich ziem na wschodzie oraz Rosja, ponieważ pedalstwo z usraela będzie bliżej granic ich oraz będą szantażować Rosję różnymi akcjami militarnymi i gospodarczymi, będą wtedy korzystać z Polskiego i ukraińskiego terytorium, a może nawet ,,teatr wojenny" rozegrać się na naszej ziemi.
  Interesem każdego myślącego Polaka - narodowca jest dogadywać się z Rosją w sprawie podziału Ukrainy i przywrócenia Polskiego terytorium Polsce na wschodzie. Ukraina to sztuczny twór, tak jak Belgia, Jugosławia, ZSRR, UE itd. Narodu ukraińskiego jako takiego nie ma.
 • @trybeus 09:29:02
  Jarosław Kaczyński wspiera UPA=owskie ścierwo przeciwko Polakom, Bandrowcy z Swobody żądają wielkiej Ukrainy aż po Rzeszów, pod flagami banderowców przemawia Jarosław Kaczyński, tak jak jego brat Lech przemawiał w sposób antypolski w Pawłokomie pod sztanadarami UPA_OUN. Jest razem z skompromitowaną złodziejką Tymoszenko, komunistką, to tak jakby w Polsce walczył o interesy Hubnerowej.
  Kaczyński buduje ,,autorytet" Kwaśniewskiego.
  Czy wy tu nie widzicie ,,Magdalenki", wyjątkowych szkodników Polski???
  Czy mało wam dowodów, że Po to samo co PIS, że Kwaśniewski, Komorowski, Kaczyński, Borowski, Palikot to ta sama partia????

  Kaczyński ramię w ramię z Tiahnibokiem(zdjęcia na Facebooku) nacjonalistą banderowskim otwarcie nawołującym do odebrania Polsce ziem aż do Rzeszowa, to lider Svobody zakłócającej wszelkoie próby upamiętniania zbrodni UPA na polakach. Kaczyński ZDRADZIŁEŚ Polskie dzieci zamordowane na widłach ukraińskich, Kaczyński zdradziłeś dzieci nadzianych na sztachety ukraińskie, zdradziłeś Polskie kobiety, którym mordowano dzieci nienarodzone. Pojechałeś tam gdzie twoje korzenie, nie wracaj kanalio. Na pohybel Ci kanalio
 • @Wrzodak Z. 09:49:12
  --nic dodać - nic ująć
 • Oto ci "bracia" i obraz, przekrój Knesejmu. Drastyczne!
  Sejm czyli Kneset przyjął uchwałę w sprawie Ukrainy Sejm czyli Kneset przy­jął przez akla­ma­cję uchwa­łę w spra­wie sy­tu­acji na Ukra­inie. W tek­ście po­ja­wi­ły się wzmian­ki m.​in. o “głę­bo­kim za­nie­po­ko­je­niu” i “po­tę­pie­niu” nie­uza­sad­nio­ne­go uży­cia siły. Za tę de­cy­zję w emo­cjo­nal­ny spo­sób po­dzię­ko­wał poseł PO Miron Sycz, który sam o sobie po­wie­dział, że jest “ukra­iń­skim po­słem”.

  O szcze­gó­łach tej uchwa­ły Ewa Ko­pacz mó­wi­ła pod­czas wcze­śniej­szej kon­fe­ren­cji pra­so­wej. Zło­żo­ny pro­jek­ty wielu uchwał (..), w związ­ku z tym, bę­dzie­my przyj­mo­wać przez akla­ma­cję ten pro­jekt uchwa­ły, który bę­dzie na­szym wspól­nym pro­jek­tem, a nie jed­ne­go, czy dru­gie­go klu­bu- mó­wi­ła mar­sza­łek Sejmu.

  Po­sło­wie wy­ra­zi­li za­nie­po­ko­je­ni sy­tu­acją na Ukra­inie, gdzie od ponad ty­go­dnia trwa­ją pro­unij­ne i an­ty­rzą­do­we de­mon­stra­cje. Pro­te­sty na Ukra­inie roz­po­czę­ły się 21 li­sto­pa­da, kiedy to rząd ogło­sił, że wstrzy­mu­je przy­go­to­wa­nia do pod­pi­sa­nia umowy sto­wa­rzy­sze­nio­wej z Unią Eu­ro­pej­ską. Pod­pi­sa­nie miało na­stą­pić na ubie­gło­ty­go­dnio­wym szczy­cie part­ner­stwa Wschod­nie­go w Wil­nie.

  Tuż po przy­ję­ciu uchwa­ły przez pol­ski Sejm, na mów­ni­cę wy­szedł poseł PO Miron Sycz, który jako ukra­iń­ski poseł po­dzię­ko­wał swoim ko­le­gom.

  - Pra­gnę po­dzię­ko­wać za wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iń­skie­go. Żaden kraj nie za­an­ga­żo­wał się tak we wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iny jak pań­stwo pol­skie. To wiel­ki wy­si­łek – dzię­ko­wał poseł.

  - Nie­ste­ty zo­sta­li­śmy wszy­scy oszu­ka­ni przez pre­zy­den­ta Ukra­iny(który zwalcza banderowców i upowców!!!). Czu­je­my się oszu­ka­ni – dodał. Sycz za­ape­lo­wał, aby dzia­ła­nia na rzecz zmian na Ukra­inie miały miej­sce rów­nież z ini­cja­ty­wy Unii Eu­ro­pej­skiej. Ps. Nic dziwnego – w tym czasie politykę PiS w stosunku do Ukrainy kształtowali tacy ludzie jak żydohajdamaka, także pomiot rezunów Paweł Kowal, którego poglądy na UPA są łudzące podobne do tych prezentowanych przez Związek Ukraińców w Polsce i postbanderowskie siły we Lwowie, Michał „Misiek” Kamiński czy honorowana teraz przez Bronisława Komorowskiego Bogumiła Berdychowska. Sekundował im poseł Marek Kuchciński (jeszcze w PiS).

  Ich partnerem był poseł PO, Ukrainiec MIRON SYCZ, zaufany człowiek Donalda Tuska (jak bardzo zaufany można było zobaczyć w telewizjach, gdy brylował w otoczeniu kandydatki PO na prezydenta Elbląga, posłanki Gelert) a dziś przewodniczący sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. To o nim poseł Golba z Solidarnej Polski powiedział tak:
  „Pochodzę z miejscowości Wiązownica, która w kwietniu 1945 roku została spalona przez bandę UPA, oddział “Mścicieli”. Spalona została cała wieś, w tym dom moich rodziców. Na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w tej bandzie” .***
  Ojciec posła PO, Ołeksandr Sycz, członek Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów został skazany w 1947 roku przez polski sąd na karę śmierci za działalność w UPA. Później kara została złagodzona na 15 lat pozbawienia wolności. Po twarzy Sycza widać do czego ten typ jest zdolny ten pomiot rezuna i ten uśmiech, i ten wąsik i ten “Twój GŁOS dla regionu”! Tusk i Palikot poszukują faszystów, a tu takiego mają jak na dłoni! Ale jak wiemy, dla Platformy taka rzeź jak ta ukazana na przykładach nie jest LUDOBÓJSTWEM. Tak syczą jej posłanki i posłowie…NA POHYBEL SYCZU! Przypomnienie: Takich posłów w Sejmie/Knesecie RP jest dużo. Top nie tylko ten jeden. Są w Platformie, są w Pis’ie. Są u Palikota. Dziwicie się treści uchwały Sejmu i Senatu dwu Izb Knesetu ? Ukrywanie zbrodni na Narodzie Polskim trwa nieprzerwanie od 1944 roku. I jakoś wydaje się dziwne że niby Rządzący się zmieniają a wspólników zbrodni jest tak dużo. Co robi Tusk i Diaspora (której ponoć nie ma). Co robił L. Kaczyński ?. Co robił KUL ? . Sprawa Juszczenki jako neobanderowca. Co zarządzil teraz Jarosław Kaczyński? – wstrzymanie się od głosu podczas głosowania w Sejmie ? Ci ”ludzie polityki” z PO/SLD/RPP/PSL to tacy sami dewianci karmiący się obrazami okrucieństwa z mordowania Polaków – z tego co robili ich rodzice lub w czym jako nastolatkowie uczestniczyli.Tylko Polacy podczas wyborów mogą ich wywalić z Sejmu glosując na prawych POLSKICH PATRIOTÓW. Innej drogi nie ma. Jeśli jednak się obrażą – nie wiadomo na kogo – i nie pójdą do głosowania to ci dewianci znów się wybiorą i będą dalej kontynuować swoją zbrodniczą politykę względem Narodu Polskiego. To nie do wiary, że ludzi są tacy GŁUPI i wierzą, że skrzyżowanie konia z osłem to jest koń. Polacy dali sobie wcisnąć tę „prawdę” i uwierzyli, że jeśli jedno z rodziców jest Polakiem to ich potomek jest Polakiem. Czyli pół-murzyn pół Polak to – Polak, pół Żyd pół Polak to – Polak, pół Arab pół Polak to – Polak, etc. a najlepiej jak jeszcze jest wrogiem polskiej tradycji, historii i polskiej racji stanu. Polakiem jest ten kto jest jest bezwzględnie wierny Naszemu Polskiemu Narodowi, którego rodzice są Polakami, ludźmi o białej skórze i oboje pochodzą z kręgu kultury łacińskiej, szanują religię chrześcijańską, tradycję i historię Polski, są jej wierni. Polska jest domem ojczystym dla POLAKÓW i mniejszości narodowych bezwzględnie wiernym Narodowi Polskiemu. Wszyscy wrogowie Nas Polaków wynocha z Sejmu, z instytucji Państwa Polskiego a zwłaszcza z obecnego systemu niesprawiedliwości w Polsce(!) – j jak powiedział Cejrowski – wszyscy WON, a ja bym ich jeszcze pozbawił majątku w całości jako zdrajców i rabusiów. Nikt z nich ani ich pomiotu do czwartego pokonania nie może pracować w żadnej instytucji Państwa Polskiego. Ten Sycz powinien być wypierdolony z Polski w bydlęcym wagonie. [Aż się popłakałem z radości, gdy przeczytałem ową wiadomość. Bardzo dziękuję ukraińskiemu posłowi za tę wypowiedź. Postawa polskiego sejmu była ze wszech miar budująca. Mamy wspaniałych polskich posłów i jednego wspaniałego ukraińskiego posła. Jestem z nich bardzo dumny! Szczególnie duma mnie rozpiera, gdy widzę na mównicy posła Mirona Sycza. Jego obecność w polskim Sejmie kompromituje tylko polski system wyborczy NO I WYBORCÓW.]

  Ludobójstwo czy hobby ojca posła Sycza. Skazanego po wojnie na karę śmierci za zbrodnie popełnione na Polakach, zamienione na 15 lat więzienia, wyszedł przedterminowo ponieważ zapisał się w celi do PZPR!!!! I ZMIENIŁ ORIENTACJĘ NA BOLSZEWIKA!!!
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/cialo-kobiety-przerznietej-pila.jpg?w=609&h=432 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn1.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn2.jpg?w=353&h=236 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn3.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn5.jpg?w=404&h=607 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn4.jpg?w=404&h=713 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn6.jpg?w=404&h=737 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn7.jpg?w=404&h=715 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn8.jpg?w=404&h=696 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn9.jpg?w=404&h=688 http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img854.imageshack.us/img854/3462/zxfc.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img600.imageshack.us/img600/4579/2jrr.jpg http://img191.imageshack.us/img191/27/dz0i.jpg http://img703.imageshack.us/img703/2075/bbfn.jpg http://img163.imageshack.us/img163/9273/yuol.jpg http://img818.imageshack.us/img818/8384/u3g2.jpg http://img835.imageshack.us/img835/7236/09mt.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4405/tv0v.jpg http://img843.imageshack.us/img843/9577/uzw9.jpg http://img18.imageshack.us/img18/3797/pnv2.jpg http://img827.imageshack.us/img827/3610/5ld0.jpg http://img834.imageshack.us/img834/9334/j8zh.jpg http://img542.imageshack.us/img542/4967/rbhu.jpg http://img197.imageshack.us/img197/7598/v5ax.jpg http://img839.imageshack.us/img839/9731/m57n.jpg http://img585.imageshack.us/img585/3161/ri88.jpg http://img801.imageshack.us/img801/4985/5ggy.jpg http://img854.imageshack.us/img854/1769/t6ov.jpg http://img600.imageshack.us/img600/3565/hsn7.jpg http://img153.imageshack.us/img153/79/qpc8.jpg http://img836.imageshack.us/img836/864/pcan.jpg http://img41.imageshack.us/img41/1246/lny4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img40.imageshack.us/img40/3130/dnmh.jpg http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155
 • Wszyscy
  Eurosodomska rewolucja na Ukrainie w obrazkach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a6.jpg
  Ale durne goje!!!

  Ale durne goje!!! Przed obejrzeniem poniższych ilustracji z rewolucji antyfaszystowskiej na Ukrainie można wysłuchać pieśni judeoanarchistów hiszpańskich w wykonaniu „polskiego patrioty”, żyda Jacka Kaczmarskiego, o obalaniu wszystkich murów i zdobywaniu wolności przez lud (wybrany). http://www.savetubevideo.com/?v=Xqr71_WX_U0

  Zwycięski lud raduje się ze zwycięstwa „wolności” na Ukrainie
  Hasidim Dance Simchat Beit HaShoeivah http://www.savetubevideo.com/?v=BiAzRmjhqJQ  „Nasze” niezawodne Femenki na czele rewolucji. Oczywiście na miarę możliwości.
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-600x474.jpg

  a1

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  Pan towarzysz prezes partii PiSs dopinguje aktywistki rewolucji wolności z Femen do wzmożonej aktywności urologicznej.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a21.jpg
  PiSs "elyta" czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  PiSs „elyta” czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a41.jpg
  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a5.jpg

  a5N0wa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”. FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”. „Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu. (za: http://wolnemedia.net/polityka/opozycjonisci-oglosili-poczatek-rewolucji/) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a10-300x225.jpg
  Mini-mini-Trocki?

  Mini-mini-Trocki?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-215x300.jpeg
  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a12-300x174.jpg
  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a13-300x167.jpg
  Jewrooseł Paul Kowal z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.

  Jewrooseł Paul Koval z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.  ZWYCIĘSTWO EUROSODOMY NA UKRAINIE – FINAŁ http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a211.jpg

  a21

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a14.jpg

  a14  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a15.jpg
  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a16.jpg
  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a19.jpg
  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg
  Eurosodomska rewolucja na Ukrainie w obrazkach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a6.jpg
  Ale durne goje!!!

  Ale durne goje!!! Przed obejrzeniem poniższych ilustracji z rewolucji antyfaszystowskiej na Ukrainie można wysłuchać pieśni judeoanarchistów hiszpańskich w wykonaniu „polskiego patrioty”, żyda Jacka Kaczmarskiego, o obalaniu wszystkich murów i zdobywaniu wolności przez lud (wybrany). http://www.savetubevideo.com/?v=Xqr71_WX_U0

  Zwycięski lud raduje się ze zwycięstwa „wolności” na Ukrainie
  Hasidim Dance Simchat Beit HaShoeivah http://www.savetubevideo.com/?v=BiAzRmjhqJQ  „Nasze” niezawodne Femenki na czele rewolucji. Oczywiście na miarę możliwości.
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-600x474.jpg

  a1

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  Pan towarzysz prezes partii PiSs dopinguje aktywistki rewolucji wolności z Femen do wzmożonej aktywności urologicznej.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a21.jpg
  PiSs "elyta" czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  PiSs „elyta” czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a41.jpg
  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a5.jpg

  a5N0wa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”. FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”. „Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu. (za: http://wolnemedia.net/polityka/opozycjonisci-oglosili-poczatek-rewolucji/) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a10-300x225.jpg
  Mini-mini-Trocki?

  Mini-mini-Trocki?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-215x300.jpeg
  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a12-300x174.jpg
  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a13-300x167.jpg
  Jewrooseł Paul Kowal z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.

  Jewrooseł Paul Koval z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.  ZWYCIĘSTWO EUROSODOMY NA UKRAINIE – FINAŁ http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a211.jpg

  a21

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a14.jpg

  a14  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a15.jpg
  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a16.jpg
  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a19.jpg
  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031